Firmamız İstanbul’un Esenler ilçesinde ikinci el ve sıfır kapalı kutu cep telefonu alım satım mağazasıdır. Firmamız sizlerin ikinci el ve sıfır kapalı kutu her marka ve model cep telefonlarınızı satın almaktadır. Esenler Cep Telefonu Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize saat 9:00 ve 20:00 arası hizmet vermektedir. İphone, Samsung, Huawei, Oppo, Sony, Vestel,Casper, Xiaomi, Reelme, One Plus olmak üzere tüm marka ve model cep telefonlarınızı satın almaktayız. Bizler siz değerli müşterilerimizin cep telefonlarınızı 45 dakika içerisinde bulunduğunuz konuma gelerek en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. İdda etmekteyiz sizlere en yüksek fiyata vererek satın alan tek firmayız.

Esenler Cep Telefonu Alan Yerler
Esenler Cep Telefonu Satmak İstiyorum

Esenler İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler

Esenler İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler olarak ikinci el cep telefonlarınızı satın alma işleminizi nasıl gerçekleştirdiğimiz açıklamak isteriz. Satmak istediğiniz ikinci el cep telefonlarınızı fotoğraflarını ve modellerini bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler sizlerin gönderdiği fotoğrafları inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde bulunduğunuz konuma 45 dakika içerisinde gelerek nakit olarak yada banka havalesi olarak satın almaktayız. Bizlere danışmadan ikinci el ve sıfır cep telefonlarınızı satmayın.

Esenler ikinci el cep telefonu alan yerler
Esenler ikinci el cep telefonu alanlar

Esenler Sıfır Cep Telefonu Alan Yerler

Acil nakit paraya sıkıştınız veya 2-3 gün içerisinde acil bir ödemeniz var fakat cebinizde nakit paranız yada borç isteyecek bir dostunuz yok mu. O zaman Turkcell, Türk Telekom, Vodofone, Evshop, Evkur, Senet sepet gibi mağazalardan aldığınız sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı değerinde nakit paraya mı çevirmek istiyorsunuz işte tam o esnada karşınıza Esenler Sıfır Cep Telefonu Alan Yerler olarak karşınıza bizler çıkmaktayız. Bizler sizlerin sıfır kapalı kutu cep telefonlarınız en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Taksit sayısına göre aldığımız fiyat ile sizlerin satın aldığı fiyat üzerinde büyük farklılıklar oluşabilir.

Esenler Cep Telefonu Satmak İstiyorum

Esenler Cep Telefonu Satmak İstiyorum, Esenler cep telefonu sat, Esenler cep telefonu satmak, Esenler cep telefonu satma ,Esenler cep telefonu nereye satabilirim, Esenler cep telefonu alanlar, Esenler cep telefonu kime satabilirim, Esenler cep telefoncu olarak google’da arattığınız zaman karşınıza bizler çıkmaktayız. 7 Gün 24 Saat Whatsapp üzerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Cep telefonu satma işlemi artık çok kolaylaştı. Tabi ki bizler sayesinde bizleri arayın fiyat bilgisi alın ve yerinizde kıpırdaman 45 dakika içerisinde cep telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Esenler Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

 1. BİRLİK MAHALLESİ
 2. ÇİFTE HAVUZLAR MAHALLESİ
 3. DAVUTPAŞA MAHALLESİ
 4. FATİH MAHALLESİ
 5. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 6. HAVAALANI MAHALLESİ
 7. KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ
 8. KEMER MAHALLESİ
 9. MENDERES MAHALLESİ
 10. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 11. NAMIK KEMAL MAHALLESİ
 12. NİNE HATUN MAHALLESİ
 13. ORUÇREİS MAHALLESİ
 14. TUNA MAHALLESİ
 15. TURGUT REİS MAHALLESİ
 16. YAVUZ SELİM MAHALLESİ
Esenler Cep Telefonu Alan Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonÜrün Satmak İçin Arayın
Whatsapp Mesaj Atın whatsapp
Telefon Sat