Firmamız İstanbul’un Eyüpsultan  ilçesinde ikinci el ve sıfır kapalı kutu cep telefonu alım satım mağazasıdır. Firmamız sizlerin ikinci el ve sıfır kapalı kutu her marka ve model cep telefonlarınızı satın almaktadır. Eyüpsultan Cep Telefonu Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize saat 9:00 ve 20:00 arası hizmet vermektedir. İphone, Samsung, Huawei, Oppo, Sony, Vestel,Casper, Xiaomi, Reelme, One Plus olmak üzere tüm marka ve model cep telefonlarınızı satın almaktayız. Bizler siz değerli müşterilerimizin cep telefonlarınızı 45 dakika içerisinde bulunduğunuz konuma gelerek en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. İdda etmekteyiz sizlere en yüksek fiyata vererek satın alan tek firmayız.

Eyüpsultan Cep Telefonu Alan Yerler
Eyüpsultan Cep Telefonu Alan

Eyüpsultan İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler

Eyüpsultan İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler olarak ikinci el cep telefonlarınızı satın alma işleminizi nasıl gerçekleştirdiğimiz açıklamak isteriz. Satmak istediğiniz ikinci el cep telefonlarınızı fotoğraflarını ve modellerini bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler sizlerin gönderdiği fotoğrafları inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde bulunduğunuz konuma 45 dakika içerisinde gelerek nakit olarak yada banka havalesi olarak satın almaktayız. Bizlere danışmadan ikinci el ve sıfır cep telefonlarınızı satmayın.

Eyüpsultan Cep Telefonu Satmak İstiyorum
Eyüpsultan Cep Telefonu Satmak İstiyorum

Eyüpsultan Sıfır Cep Telefonu Alan Yerler

Acil nakit paraya sıkıştınız veya 2-3 gün içerisinde acil bir ödemeniz var fakat cebinizde nakit paranız yada borç isteyecek bir dostunuz yok mu. O zaman Turkcell, Türk Telekom, Vodofone, Evshop, Evkur, Senet sepet gibi mağazalardan aldığınız sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı değerinde nakit paraya mı çevirmek istiyorsunuz işte tam o esnada karşınıza Eyüpsultan Sıfır Cep Telefonu Alan Yerler olarak karşınıza bizler çıkmaktayız. Bizler sizlerin sıfır kapalı kutu cep telefonlarınız en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Taksit sayısına göre aldığımız fiyat ile sizlerin satın aldığı fiyat üzerinde büyük farklılıklar oluşabilir.

Eyüpsultan Cep Telefonu Satmak İstiyorum

Eyüpsultan Cep Telefonu Satmak İstiyorum, Eyüpsultan cep telefonu sat, Eyüpsultan cep telefonu satmak, Eyüpsultan cep telefonu satma ,Eyüpsultan cep telefonu nereye satabilirim, Eyüpsultan cep telefonu alanlar, Eyüpsultan cep telefonu kime satabilirim, Eyüpsultan cep telefoncu olarak google’da arattığınız zaman karşınıza bizler çıkmaktayız. 7 Gün 24 Saat Whatsapp üzerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Cep telefonu satma işlemi artık çok kolaylaştı. Tabi ki bizler sayesinde bizleri arayın fiyat bilgisi alın ve yerinizde kıpırdaman 45 dakika içerisinde cep telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

4.Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 1. AĞAÇLI MAHALLESİ
 2. AKPINAR MAHALLESİ
 3. AKŞEMSETTİN MAHALLESİ
 4. ALİBEYKÖY MAHALLESİ
 5. ÇIRÇIR MAHALLESİ
 6. ÇİFTALAN MAHALLESİ
 7. DEFTERDAR MAHALLESİ
 8. DÜĞMECİLER MAHALLESİ
 9. EMNİYETTEPE MAHALLESİ
 10. ESENTEPE MAHALLESİ
 11. GÖKTÜRK MERKEZ MAHALLESİ
 12. GÜZELTEPE MAHALLESİ
 13. IŞIKLAR MAHALLESİ
 14. İHSANİYE MAHALLESİ
 15. İSLAMBEY MAHALLESİ
 16. KARADOLAP MAHALLESİ
 17. MERKEZ MAHALLESİ
 18. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 19. MİTHATPAŞA MAHALLESİ
 20. NİŞANCI MAHALLESİ
 21. ODAYERİ MAHALLESİ
 22. PİRİNÇÇİ MAHALLESİ
 23. RAMİ CUMA MAHALLESİ
 24. RAMİ YENİ MAHALLESİ
 25. SAKARYA MAHALLESİ
 26. SİLAHTARAĞA MAHALLESİ
 27. TOPÇULAR MAHALLESİ
 28. YEŞİLPINAR MAHALLESİ
Eyüpsultan Cep Telefonu Alan Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonÜrün Satmak İçin Arayın
Whatsapp Mesaj Atın whatsapp
Telefon Sat