Şubat 21, 2020

İphone 11 Alan Yerler

İphone 11 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el veya sıfır kapalı kutu İphone 11 Marka cep telefonlarınızı anında nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz İphone 11 marka cep telefonların kapasitesini, garanti süresini, yurt içi yada yurt dışı olduğunu bizlere söylemeniz anda siz değerli müşterilerimize anında fiyat bilgisi vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin bulunduğu konuma gelerek İphone 11 Marka cep telefonlarınızı en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız.

İphone 11 Alan Yerler
İphone 11 Alan Yerler

İkinci El İphone 11 Alan Yerler

İkinci El İphone 11 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el iphone 11 cep telefonlarınızı nakit olarak satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimizin ikinci el cep telefonlarını satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur.Bu hususları siz değerli müşterilerimize açıklayalım. İkinci El İphone 11 satın alırken ekran kontrolleri yapmaktayız. Kutu, Fatura ve aksesuar kontrolleri yapmaktayız. Ses kontrolleri yapmaktayız. Ve en önemlisi Anakart ve Kamera testi yapmaktayız. Bu yaptığımız testlerden geçtiği takdirde söylediğimiz fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Bizlere danışmadan İkinci el iphone 11 marka cep telefonlarınızı satmayın.

Sıfır İphone 11 Alan Yerler

Sıfır İphone 11 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin senetle yada hattınızın üzerine aldığınızı Sıfır Kapalı kutu İphone 11 cep telefonlarınızı fazla bir değer kaybı yaşatmadan en yüksek fiyatlardan satın almaktayız. Turkcell, Vodofone, Türk Telekom, Teknosa, Media Market, Vatan Bilgisayar gibi yerden aldığınız Sıfır Kapalı Kutu İphone 11 Cep Telefonlarınızı nakit olarak satın almaktayız.

İphone 11 Satmak İstiyorum

İphone 11 Satmak İstiyorum, İphone 11 Nereye Satabilirim, İphone 11 Kimler Alır, İphone 11 Kaça Satabilirim, İphone 11 Ne kadar eder, İphone 11 ne kadara satabilirim, İphone 11 Satma gibi sorularınızın cevaplarını bizleri arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Cep Telefonu Satmak İçin Arayı
Cep Telefonu Satmak İçin Mesaj Atın
İkinci el cep telefonu alan yerler Telefon Alan Yerler Sıfır Telefon Alan Yerler