Apple firması İphone marka cep telefonuyla birlikte piyasada cep telefonu,tablet, laptop ve aksesuar olarak piyasada bir çok elektronik ürün ile piyasada kendinden söz ettirmektedir. Apple firması her geçen gün yeni modelleriyle söz ettirmektedir. İphone telefon olarak İphone 12 Pro Max, İphone 12 Pro ve İphone 12 ile gündeme tekrardan oturmayı başarmış durumdadır. Kendi yazılımıyla piyasada tek olma yolunda hareket etmektedir. Bizler İphone Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin hem ikinci el hem de sıfır kapalı kutu Apple marka cep telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el ve sıfır iphone marka cep telefonlarınızın fotoğraflarını ve modelini bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler siz değerli müşterilerimizin Cep telefonlarınızı inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde ortak bir noktada buluşarak yada mağazamıza gelerek elinizde bulunan iphone marka cep telefonlarınızı bizlere satabilirsiniz. Bir konuda iddaa ediyoruz ki piyasada siz değerli müşterilerimize en yüksek fiyat garantisi veren firmayız. Firmamız İkinci El İphone Alan Yerler olarak 8 senedir İphone marka cep telefonları üzerine siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlere ulaşmak artık çok kolay 0539 723 50 50 no’lu telefonumuzu arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İphone Alan Yerler
İphone Alan Yerler

İphone Sat

İphone Satmak mı istiyorsunuz fakat değerinde satın alan bir firma bulamadınız o zaman daha önceden bizleri aramadınız yada görmediniz. Bizler İphone Sat olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır iphone cep telefonlarınızı satın almaktayız. İphone 12 Pro Max Serisi, İphone 11 Pro Max Serisi, İphone Xs Max Serisi, İphone 8 Plus, İphone 8, İphone 7 Plus, İphone 7 ve İphone Se 2020 modellerinizi bizlere en yüksek fiyat garantisi ile satabilirsiniz. İphone Satmak, İphone Satmak İstiyorum, İphone Satma olarak bizleri Google‘da aratarak bulabilirsiniz. Bizler İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ana Merkezimiz İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunmaktadır. Şubelerimiz ise Topkapı, Bayrampaşa, Eyüp, Maltepe, Küçükyalı’da şubelerimiz bulunmaktadır. Bizlere Whatsapp üzerinde 7 Gün 24 Saat ulaşabilirsiniz. Bizlere danışmadan İkinci el ve sıfır iphone marka cep telefonlarınızı satmayın.

İphone Sat
İphone Sat

İphone Cep Telefonu Alan Yerler

İphone Cep Telefonu Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin hattınızın üzerine yada Evkur, Evshop, Vatan Computer, Teknosa, Media Market gibi senetle yada ticari kredi kartı ile aldığınız sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı değeri fazla düşürmeden nakit olarak satın almaktayız. İnsanlar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bir çok yola başvurmaktadır. Bunlardan bir tanesi sıfır cep telefonu alıp nakit paraya çevirmektedir. İşte tam bu devrede İphone Cep Telefonu Alan Yerler olarak karşınıza bizler çıkmaktayız. Bizler sadece sıfır değil ikinci iphone marka cep telefonlarınızı da en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.

Call Now ButtonÜrün Satmak İçin Arayın
Whatsapp Mesaj Atın whatsapp
Telefon Sat